Kontakt

GMI d.o.o. in Gradnje Marguč d.o.o., Zgornja Pristava 4A, 3210 Sl. Konjice
Tel.: (03) 759 12 10          GSM: 031 629 529       Fax: (03) 759 12 11
Email: gmi@gradnjemarguc.si

Aleksander Marguč    Direktor podjetja  
031/ 629-529         │    sandi@gradnjemarguc.si

Rok Planinc                Vodja gradbišča     
031/ 744-588         │    rok@gradnjemarguc.si

Gregor Stopinšek       Vodja nizkih gradenj in logistike  
030/ 935-352         │     gregor@gradnjemarguc.si

Bojan Lazar                Vodja visokih gradenj 
041/ 669-220         │     bojan@gradnjemarguc.si

Sebastjan Turnšek     Vodja asfaltiranja in vzdrževanja cest
040/ 629-529         │     sebastjan@gradnjemarguc.si

Boštjan Vindiš             Vodja betonarne 
070/ 629-529         │      bostjan@gradnjemarguc.si

Metka Kralj                 Vodja del na komunalnih vodih  
030/ 935-368         │     metka@gradnjemarguc.si

Ksenija Golčman         Vodja pisarne - računovodstvo  
03/ 759-12-10        │     ksenija@gradnjemarguc.si

Vesna Ilić                    Komerciala  
082/ 051-653         │     vesna@gradnjemarguc.si

Sanja Sevšek              Administracija  
030/ 935-365         │     sanja@gradnjemarguc.si

___________________________________________________________
PODATKI O PODJETJU
GMI d.o.o.
- Davčna številka: SI13153510
- Matična številka: 6200192
- TRR:   Abanka  SI56 0600 0010 0301 209
- TRR:   Abanka  SI56 0510 0801 4140 458
- TRR:   SKB       SI56 0311 8100 1074 235

Gradnje Marguč d.o.o.
- Davčna številka: SI44327056
- Matična številka: 2048795
- TRR:   Abanka  SI56 0510 0801 4140 749
- TRR:   Abanka  SI56 0600 0094 9973 388


LOKACIJA      PODJETJE     TRADICIJA    NAŠA VODSTVENA EKIPA                                                                             

O nas

40-letna tradicija, sodobna tehnologija, uvedba novih proizvodnih programov, sodoben vozni park, prilagodljivost... 
Preberi več ...

Aktualno

  • 1

Kontakt

GMI d.o.o.   
Zgornja Pristava 4A, 3210 Sl.Konjice

TEL: 03 759 12 10   
GSM: 031 629 529
gmi@gradnjemarguc.si

Ostali kontakti ...